Panel prysznicowy czy kolumna?

Jeśli planujesz remont prysznica, ale nie masz w budżecie miejsca na pełny system prysznicowy, panel lub kolumna prysznicowa może być dla ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Te eleganckie i wygodne elementy wyposażenia łączą w sobie wszystkie niezbędne funkcje, które chcesz mieć w jednym urządzeniu.

To genialna opcja dla każdego projektu łazienki. Można je dopasować do wielkości projektu, wymagają mniej instalacji i modernizacji hydraulicznych, a także stanowią ekonomiczne, długoterminowe rozwiązanie.

Miękki strumień

Panel prysznicowy lub kolumna z miękkim strumieniem zapewnia niemal mglisty przepływ, który łagodzi mięśnie i daje uczucie ciepła i komfortu po treningu lub długim dniu. Ten rodzaj strumienia to świetny wybór dla każdego, kto chce dodać do swojego domu codzienne doświadczenie spa.

Ten rodzaj strumienia możesz znaleźć w wielu różnych typach paneli i kolumn prysznicowych. Różnica między tym a innymi ustawieniami prysznica polega na tym, że miękki strumień wykorzystuje mniejszy przepływ wody, co pozwala zaoszczędzić na miesięcznych rachunkach za wodę. Te niskie ustawienia to także świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą zmniejszyć swój wpływ na środowisko. Jeśli chcesz znaleźć panel prysznicowy z miękkim strumieniem, możesz wyszukać modele z tym ustawieniem na stronach produktów, zaznaczając pole pod filtrem wzoru strumienia w prawym górnym rogu.

Wzór strumienia szampana

Wzór strumienia szampana to funkcja prysznicowa, która wytwarza duże krople wody z pęcherzykami powietrza, tworząc imponujący strumień, który z pewnością Cię zachwyci. Niezależnie od tego, czy chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na miesięcznych rachunkach za wodę, czy po prostu chcesz mieć fajne wrażenia pod prysznicem, panel natryskowy Champagne jest doskonałym wyborem.

Opcje wykończenia:

Ten panel prysznicowy jest dostępny w różnych wykończeniach, które można dopasować do swoich potrzeb, takich jak szczotkowana stal nierdzewna, nikiel, chrom, złoto i brąz.

Jednym z najbardziej ekscytujących elementów tej armatury łazienkowej jest to, że możesz ją rozbudować z jej podstawowej funkcjonalności do wszystkich udogodnień, jakie możesz sobie wyobrazić, po prostu wymieniając wspomniane wcześniej głowice natryskowe!

Dodatkowo, te bogate w funkcje panele prysznicowe są eleganckim dodatkiem do Twojej głównej lub osobnej łazienki i są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, które dopasują się do każdej przestrzeni i budżetu.

Panel natryskowy H2Okinetic Champagne Bronze posiada szerokokątną, wysokociśnieniową głowicę natryskową, która dostarcza duże krople wody wraz z powietrzem we właściwe miejsce. Opatentowana technologia wytwarza gęsty, ciepły strumień, który koi i ożywia Twoje ciało.

Pauza w strumieniu

Niezależnie od tego, czy jesteś wodogrzmotem, czy też pochłaniaczem wody, panel lub kolumna prysznicowa z pauzą w strumieniu pozwoli Ci zaoszczędzić trochę zieleni. Ta opatentowana funkcja oszczędzania wody pozwala spowolnić kapanie, co jest sprytnym sposobem na oszczędzanie budżetu. Funkcję pauzy najlepiej ilustruje fakt, że możesz ustawić ją na pożądaną temperaturę i zapomnieć o niej, więc nie musisz się martwić, że się oparzysz podczas golenia lub mycia głowy.

Formuła strumienia deszczowego lub powodziowego

Panel lub kolumna prysznicowa z funkcją strumienia deszczowego lub powodziowego daje ci szansę na cieszenie się orzeźwiającym deszczem lub kojącym doświadczeniem przypominającym wodospad. Takie strumienie pochodzą ze specjalnie zaprojektowanej głowicy deszczowej lub zalewowej, która zwykle jest mocowana na górze panelu prysznicowego i tworzy wąski wylot przypominający wylewkę, która emituje stały strumień wody – podobnie jak wodospad. Tego typu strumienie można zazwyczaj włączać i wyłączać za pomocą pokręteł regulacyjnych lub przycisków umieszczonych w środku panelu prysznicowego.

Panele prysznicowe mogą mieć różne natężenie przepływu wody w zależności od rodzaju strumienia. Ogólnie rzecz biorąc, niskie natężenie przepływu jest przyjazne dla środowiska i pomaga obniżyć miesięczny rachunek za wodę. Inne opcje to średnie i wysokie natężenie przepływu wody, które można wykorzystać do strumieniowego lub masującego natrysku. Aby znaleźć panele prysznicowe z kombinacją pożądanych przez Ciebie rodzajów strumienia, zaznacz odpowiednie pola w filtrze Wzór strumienia na stronach produktów.

Oceń artykuł: Panel prysznicowy czy kolumna?

Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5